Українських лотерейників підозрюють в організації грального бізнесу

10.02.2017 10:00

Українських лотерейників підозрюють в організації грального бізнесу

Посадовими особами та засновниками компанії "Українська національна лотерея", ТОВ "Лаки ленд", ТОВ "Планета Земля" створені злочинні схеми по ухиленню від сплати податків в особливо великих розмірах, легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом в особливо великому розмірі шляхом використання фіктивних підприємств.

Національна поліції Україна відкрила кримінальне провадження проти оператора державних лотерей "Українська національна лотерея" ( "УНЛ") за підозрою в ухилянні від сплати податків і організації грального бізнесу під виглядом лотерей. Це випливає з постанови Печерського районного суду міста Києва, опублікованого в Єдиному реєстрі судових рішень, передає "Апостроф".

Як встановили правоохоронці, посадовими особами та засновниками компанії "Українська національна лотерея", ТОВ "Лаки ленд", ТОВ "Планета Земля" створені злочинні схеми по ухиленню від сплати податків в особливо великих розмірах, легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом в особливо великому розмірі шляхом використання фіктивних підприємств і організації заняття гральним бізнесом під виглядом проведення державних лотерей.

За даними слідства, "УНЛ" міг вести незаконну діяльність, а також ухилятися від сплати податків протягом 2 років, з 2014 по 2016 рік.

Справу порушено за ознаками кримінальних злочинів, передбачених ч. 2 ст. 205, ч. 3 ст. 212, ч. 3 ст. 209 і ч. 1 ст. 203-2 КК України.

15 травня 2009 року Верховна Рада ухвалила закон "Про заборону грального бізнесу в Україні". За порушення закону передбачено штраф у розмірі 8 тисяч мінімальних зарплат з конфіскацією грального обладнання, а прибуток від проведення азартних ігор підлягає перерахуванню до держбюджету. До азартних ігор не належать організація та проведення лотерей, гра в більярд, кеглі, інші ігри, які не передбачають приз і виграш.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков закликає Верховну Раду ухвалити законопроект про гральний бізнес, який установить обмеження й порядок ліцензування азартних ігор.

Раніше ЗМІ розповіли про лотерейну монополію, яку організував нардеп від БПП.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus

Related Links

Partner Links