Уночі українці зможуть побачити місячне напівзатемнення та зелену комету

10.02.2017 23:00

Уночі українці зможуть побачити місячне напівзатемнення та зелену комету

В ніч проти 11 лютого на небосхилі над Україною буде місячне напівзатемнення. А згодом над Землею пронесеться і унікальна зелена комета. На відміну від повного затемнення, коли Земля закриває все світло Місяця, цього разу можна буде спостерігати невелике потемніння його верхнього краю. Затемнення почнеться о 00:30 за Києвом і триватиме до 5:00 години ранку.

В ніч проти 11 лютого на небосхилі над Україною буде місячне напівзатемнення. А згодом над Землею пронесеться і унікальна зелена комета.

На відміну від повного затемнення, коли Земля закриває все світло Місяця, цього разу можна буде спостерігати невелике потемніння його верхнього краю, передає 24tv.ua.

Затемнення почнеться о 00:30 за Києвом і триватиме до 5:00 години ранку.

Також сьогодні українці вночі зможуть побачити комету 45P із яскравим зеленим хвостом. Вона наблизиться до Землі на максимально близьку відстань – 12 мільйонів кілометрів. 45Р з'являється у Сонячній системі кожні п'ять років. Для неї характерний яскравий зелений хвіст, такий колір їй надають випаровування двовуглецевого газу, який відсвічує зеленим у космічному вакуумі.

Нагадаємо, що минулого літа - в ніч проти 12 серпня 2016 року - небо подарувало людям зорепад, який можна побачити раз на 133 роки.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus

Related Links

Partner Links