В Австрії телеканал вибачився перед послом України за "російський" Ан-124 "Руслан"

10.02.2017 09:00

В Австрії телеканал вибачився перед послом України за "російський" Ан-124 "Руслан"

Нагадаємо, на початку лютого український Ан-124 "Руслан" доставив у північне канадське місто Ікалуїт двигун для літака Boeing-777. Посадка українського літака здійснювалася при температурі -29 C. Український літак є найбільшим серійним вантажним літаком у світі, а до появи Ан-225 "Мрія" він був найбільшим літаком.

Австрійський телеканал ORF приніс вибачення послові України в цій країні Олександру Щербі через помилкову згадку в одному зі своїх сюжетів про український літак "Руслан" Ан-124 як про продукт російського виробництва.

"Шановний пане посол ... ми вибачаємося за цю помилку .. ми жодним чином не ставимо під сумнів суверенітет України...", – цитує посол у Facebook лист з ORF.

Щерба назвав дії редакції гідним вчинком.

Нагадаємо, на початку лютого український Ан-124 "Руслан" доставив у північне канадське місто Ікалуїт двигун для літака Boeing-777. Посадка українського літака здійснювалася при температурі -29 C.

Український літак є найбільшим серійним вантажним літаком у світі, а до появи Ан-225 "Мрія" він був найбільшим літаком. Дослідницька модель здійснила свій перший політ в Києві у 1982 році. Розробником був АНТК імені Антонова (нинішнє держпідприємство Антонов).

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus

Related Links

Partner Links