В СБУ розповіли, що шукають в "Укргазвидобуванні"

08.02.2017 17:00

В СБУ розповіли, що шукають в "Укргазвидобуванні"

Співробітники СБУ спільно з прокуратурою викрили посадовців ПАТ "Укргазвидобування" на виведенні грошей з товариства, у приміщеннях у середу проводять обшуки. Правоохоронці встановили, що чиновники головного офісу "Укргазвидобування" та регіональних філій товариства за змовою з комерційними структурами організували механізм розкрадання грошей компанії через надання охоронних послуг.

Співробітники СБУ спільно з прокуратурою викрили посадовців ПАТ "Укргазвидобування" на виведенні грошей з товариства, у приміщеннях у середу проводять обшуки. Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Правоохоронці встановили, що чиновники головного офісу "Укргазвидобування" та регіональних філій товариства за змовою з комерційними структурами організували механізм розкрадання грошей компанії через надання охоронних послуг.

Тимчасом українським законодавством заборонено здійснення охорони особливо важливих об’єктів державної власності приватними структурами.

Співробітники спецслужби задокументували, що для легалізації оборудки посадовці уклали договори з двома приватними охоронними структурами нібито на надання послуг забезпечення систем безпеки.

"Чиновники незаконно перерахували комерсантам понад 95 мільйонів гривень, які потім перевели у готівку та привласнили учасники оборудки", - зазначили в СБУ.

У рамках кримінального провадження, відкритого за ч.5 ст.191 Кримінального кодексу України, сьогодні, 8 лютого, правоохоронці проводять санкціоновані обшуки у приміщеннях ПАТ "Укргазвидобування" у Києві, Полтаві, Харківській області та офісах приватних комерційних структур. Триває досудове слідство.

Зазначимо, що 8 лютого співробітники Служби безпеки України та Генеральної прокуратури проводять обшуки в офісах ПАТ "Укргазвидобування", що облаштовані в Києві та Полтаві. Раніше голова ПАТ "Укргазвидобуванння" Олег Прохоренко заявив, що невідомі люди збирають про нього інформацію приватного характеру.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus

Related Links

Partner Links