Вбивцю патрульних у Дніпрі Пугачова судитимуть присяжні

10.02.2017 08:00

Вбивцю патрульних у Дніпрі Пугачова судитимуть присяжні

Олександра Пугачова обвинуваченого в убивстві двох патрульних поліцейських у Дніпрі судитимуть присяжні. Про це повідомляє Радіо Свобода. 9 лютого у Центральному (Кіровському) районному суді Дніпра сформували суд присяжних і затвердили кандидатури. За рішенням, до складу суду присяжних увійде троє присяжних, дві кандидатури також затверджені як запасні. Вони склали присягу.

Олександра Пугачова обвинуваченого в убивстві двох патрульних поліцейських у Дніпрі судитимуть присяжні. Про це повідомляє Радіо Свобода.

9 лютого у Центральному (Кіровському) районному суді Дніпра сформували суд присяжних і затвердили кандидатури.

За рішенням, до складу суду присяжних увійде троє присяжних, дві кандидатури також затверджені як запасні. Вони склали присягу.

На засіданні у четвер, 9 лютого, суд також частково задовольнив клопотання представників ЗМІ, дозволивши відеозйомку всього судового процесу, окрім опитування свідків.

Родичі загиблих поліцейських прийшли на суд з портретами вбитих патрульних.

Після того, як обвинувачений та його адвокат заявили, що не ознайомились з деякими документами справи, у засіданні суду оголосили перерву. Наступне засідання відбудеться 17 лютого.

Нагадаємо, 25 вересня екс-боєць "Торнадо" Олександр Пугачов застрелив у Дніпрі двох патрульних поліцейських, які зупинили його автомобіль за порушення правил дорожнього руху –поліцейський Артем Кутушев помер на місці, його колега Ольга Макаренко померла від отриманих поранень у лікарні.

Пугачов попросив, щоб його справу розглядав суд присяжних.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus

Related Links

Partner Links