Верховна Рада привітала Сущенка з днем народження

08.02.2017 15:00

Верховна Рада привітала Сущенка з днем народження

Верховна Рада привітала з днем народження журналіста Укрінформу, політв'язня Романа Сущенка. Як повідомляє Укрінформу, до цього закликала з парламентської трибуни перший віце-спікер Ірина Геращенко. Геращенко додала, що Сущенка, як і інших українських політв'язнів, затримано за надуманими причинами.

Верховна Рада привітала з днем народження журналіста Укрінформу, політв'язня Романа Сущенка. Як повідомляє Укрінформу, до цього закликала з парламентської трибуни перший віце-спікер Ірина Геращенко.

"Сьогодні відзначає свій день народження політв'язень Кремля Роман Сущенко. Давайте привітаємо його з Днем народження і через його родину, через його адвокатів передамо великий привіт цьому журналісту, який сьогодні бореться за Україну в Лефортово своєю мужністю і своєю позицією", - сказала вона.

Геращенко додала, що Сущенка, як і інших українських політв'язнів, затримано за надуманими причинами.

Дочка Романа Сущенка Юлія привітала батька з днем народження. Поздоровлення і спільне фото вона розмістила у Фейсбуці.

"Cьогодні день народження у дуже важливої і особливої для мене людини - мого батька, чиє ім'я вже напевно на слуху у багатьох, Романа Сущенка. Знаю, що Ти рано чи пізно прочитаєш ці рядки, адже все має властивість закінчуватися, особливо погане", - написала Юля Сущенко.

Вона також висловила сподівання, що її батько, незаконно затриманий у Москві, повернеться до сім'ї.

"Через якийсь час ми разом радітимемо, що увесь цей кошмар позаду і наша сім'я зможе бути поряд, не втрачаючи ні хвилини дорогоцінного життя", - йдеться в публікації.

Юлія підкреслила, що тато має хороше почуття гумору і побажала, щоб ця здатність допомогла зберегти володіння духом у непростій життєвій ситуації.

"Отже, хочеться побажати, щоб навіть у такій непростій ситуації Ти не опускав руки і знаходив щось позитивне в тому, що сталося, а Твій гострий розум завжди приводив тебе до хорошого результату", - написала вона.

Сьогодні 8 лютого, до Дня народження Романа Сущенка, в Укрінформі відкрилася фотовиставка його робіт та картин. До виставки ввійшли 20 фоторобіт та фото картин, створених власкором Укрінформу, якого нині незаконно утримують в Лєфортово.

Фотороботи об’єднані за тематикою. Здебільшого це пейзажі: "Париж – місто вогнів", "Мости Парижа", "Весна в Парижі", "Дюна Піла", "Прованські дворики", а також фото з подій: "Зустрічі в "Нормандському форматі", "Тропічний карнавал у Парижі", "У повітрі", "Акції в Парижі".

Побачити фотороботи та картини можуть всі охочі, - експозицію виставлено у вікнах офісу Укрінформу в Києві, за адресою: вул. Богдана Хмельницького, 8/16.

Нагадаємо, власного кореспондента Укрінформу у Франції Романа Сущенка, порушуючи міжнародні правила, затримали 30 вересня 2016 року в Москві, куди він прибув з приватною поїздкою.

7 жовтня йому було висунуто обвинувачення в "шпигунстві". У ФСБ Росії заявили, що Сущенко є співробітником Головного управління розвідки Міноборони України. У ГУР МОУ спростували цю заяву, у тому числі офіційно, заявивши, що вона не відповідає дійсності.

Лефортовський районний суд продовжив Сущенку термін перебування під вартою до 30 квітня. Міністерство закордонних справ України висловило рішучий протест у зв'язку з цим рішенням.

Роман Сущенко працює в Українському національному інформаційному агентстві "Укрінформ" з 2002 року, а власним кореспондентом у Франції - з 2010 року.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus

Related Links

Partner Links