Верховний суд окупованого Криму повернув апеляційну скаргу Умерова

07.02.2017 17:00

Верховний суд окупованого Криму повернув апеляційну скаргу Умерова

Підконтрольний Кремлю Верховний суд Криму повернув апеляційну скаргу заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умерова на рішення окупаційного суду, яким дозволено провадження слідчих дій щодо адвоката Миколи Полозова. Про це сам Умеров пише у вівторок, 2 лютого, у Facebook. За словами Умерова, розгляд апеляції самого Полозова призначено на 14 лютого.

Підконтрольний Кремлю Верховний суд Криму повернув апеляційну скаргу заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умерова на рішення окупаційного суду, яким дозволено провадження слідчих дій щодо адвоката Миколи Полозова. Про це сам Умеров пише у вівторок, 2 лютого, у Facebook.

"Верховний суд Криму повернув мою апеляційну скаргу на постанову Київського районного суду м. Сімферополя від 13 грудня 2016 року, якою дозволено провадження слідчих дій щодо адвоката Полозова у моїй кримінальній справі... Не стали навіть розглядати..." – пише він.

За словами Умерова, розгляд апеляції самого Полозова призначено на 14 лютого.

"Свідок у справі не може бути адвокатом у цій же справі... Ілюзій не маємо, але захищатися будемо", – зазначив також Умеров.

Як відомо, 25 січня в окупованому Криму ФСБ затримала захисника Ахтема Чийгоза та Ільмі Умерова Миколу Полозова.

У листопаді 2016 року Полозов заявляв, що слідчий ФСБ у справі Умерова, якого РФ звинувачує в "сепаратизмі", намагається усунути його з процесу, перевівши в статус свідка і домагаючись допиту адвоката.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus

Related Links

Partner Links