З Авдіївки евакуювали майже 300 осіб

08.02.2017 10:00

З Авдіївки евакуювали майже 300 осіб

До аварійно відновлювальних робіт у місті загалом залучено 198 осіб та 49 од. тех., у тому числі: від ДСНС 129 осіб та 37 од. тех., від Нацполіції 44 особи та 7 од. тех., від комунальних служб міста 25 осіб та 5 од. техніки. Координацію робіт здійснює штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації. Ситуація перебуває на контролі ДСНС.

З Авдіївки станом на ранок середи евакуювали 298 осіб. Про це повідомляє прес-служба ДСНС.

"Станом на 7 год. 8 лютого з м.Авдіївка евакуйовано 298 осіб (з них 44 особи похилого віку та 139 дітей). Розроблено детальний план евакуації населення міста, відпрацьовані питання щодо масової евакуації людей", - йдеться у повідомленні.

До аварійно відновлювальних робіт у місті загалом залучено 198 осіб та 49 од. тех., у тому числі: від ДСНС 129 осіб та 37 од. тех., від Нацполіції 44 особи та 7 од. тех., від комунальних служб міста 25 осіб та 5 од. техніки.

Координацію робіт здійснює штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації. Ситуація перебуває на контролі ДСНС.

Нагадаємо, 29 січня бойовики провели штурмові дії в районі Авдіївської промзони з метою захоплення позицій ЗСУ. Обидві сторони зазнали суттєвих втрат.

Внаслідок обстрілів Авдіївка залишилася без енергопостачання, електроенергії і тепла.

У місті оголосили надзвичайний стан.

Рятувальники терміново перекинули в Авдіївку додаткові технічні засоби, електрогенератори і польові кухні. Авдіївському коксохімічному заводу (АКХ), найбільшому в Європі коксохімічному підприємству, що зупинив роботу після обстрілів внаслідок знеструмлення, вдалося зберегти автономну генерацію електроенергії на заводі й обігрів Авдіївки на коксовому газі.

При цьому через обстріли бригади електромонтажників довгий час не могли вийти в район пошкодження ЛЕП. Світло до Авдіївки повернули аж 5 лютого.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus

Related Links

Partner Links