ЗМІ: бойовики зганяють людей на похорон Гіві

10.02.2017 11:00

ЗМІ: бойовики зганяють людей на похорон Гіві

Жителів окупованих Донецька, Горлівки й Макіївки зганяють 10 лютого на похорон ліквідованого бойовика Гіві. Про це повідомили джерела в Донецьку. У деяких вузах студентів спеціально звільняють із занять, щоб забезпечити явку. "Багато хто піде, оскільки сказали, що перевірять за списками", – сказав один зі студентів.

Жителів окупованих Донецька, Горлівки й Макіївки зганяють 10 лютого на похорон ліквідованого бойовика Гіві. Про це повідомили джерела в Донецьку, передає ЛІГАБізнесІнформ.

За інформацією видання, у деяких вузах студентів спеціально звільняють із занять, щоб забезпечити явку.

"Багато хто піде, оскільки сказали, що перевірять за списками. Я особисто ні, вони хочуть картинку зробити для російських ЗМІ, чергове шоу, як із Моторолою", – сказав один зі студентів.

За його словами, це стосується й викладачів вузів.

"Чув, що з кожної групи старостам дали рознарядку зібрати якийсь мінімум людей, ну як розумієте, є серед них і ті, хто реально співчуває", – додав студент.

Також так "бюджетників" Донецька зобов'язали з'явитися на церемонію прощання з командиром банди "Сомалі". "Інакше, сказали, що звільнять", – розповіла дончанка.

Вона уточнила, що всіх її знайомих колег збирають біля театру опери й балету в Донецьку з 10:00 до 12:00.

Михайла Толстих із позивним Гіві збираються поховати на цвинтарі біля Донецького моря неподалік від терориста Арсена Павлова ("Мотороли").

Біля театру зібралися багато проросійських "найманців".

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus

Related Links

Partner Links