ЗМІ: частина компромату на Трампа підтвердилася

11.02.2017 19:00

ЗМІ: частина компромату на Трампа підтвердилася

Телеканал CNN заявив 10 лютого, посилаючись на численні анонімні джерела в правоохоронних органах і розвідці, що спецслужби США частково підтвердили зміст скандальної доповіді про президента США Дональда Трампа. Зазначається, що Білий дім знову категорично спростував ці твердження.

Телеканал CNN заявив 10 лютого, посилаючись на численні анонімні джерела в правоохоронних органах і розвідці, що спецслужби США частково підтвердили зміст скандальної доповіді про президента США Дональда Трампа.

Зазначається, що Білий дім знову категорично спростував ці твердження.

За інформацією телеканалу, йдеться не про підтвердження "скандальних звинувачень" на адресу Трампа, а про перехоплені спецслужбами "розмови російських громадян", які нібито підтверджують факт деяких зустрічей, згаданих у доповіді.

CNN стверджує: американській розвідці вдалося підтвердити факт того, що росіяни, згадані в доповіді, дійсно спілкувалися один з одним. Однак довести, що вони обговорювали саме Трампа не вийшло.

При цьому неназвані росіяни нібито "брали участь в зборі інформації, що шкодить Гілларі Клінтон і допомагає Дональду Трампу", стверджують джерела.

За їхніми даними, американські спецслужби так і не дійшли висновку, чи є у Росії компромат на Трампа, як стверджується в доповіді.

CNN не приводить ніяких імен джерел і фігурантів доповіді, а також будь-яких доказів інформації.

Прес-секретар президента США Шон Спайсер знову категорично спростував звинувачення на адресу Трампа.

"Фейкові новини телеканалу CNN і досі викликають у нас огиду", - заявив Спайсер.

Представники ФБР, Мін'юсту США, ЦРУ і офісу директора національної розвідки від коментарів відмовилися.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus