Названо дату відкриття Євробачення в Києві

05.05.2017 19:00

Названо дату відкриття Євробачення в Києві

Офіційна церемонія відкриття міжнародного пісенного конкурсу відбудеться 7 травня.

Офіційна церемонія відкриття міжнародного пісенного конкурсу відбудеться 7 травня.

 
Офіційна церемонія відкриття Євробачення-2017 у Києві відбудеться 7 травня о 17:00.
 
Про це заявив креативний супервайзер конкурсу в Києві Сергій Проскурня.
 
"Настав час, коли ви пізнаєте всі таємниці. Зовсім скоро, 7 травня, відкриття конкурсу", – цитує його Інтерфакс-Україна.
 
Церемонія "червоної доріжки" та урочисте відкриття Євробачення відбудеться в конгресно-виставковому центрі "Парковий" (за адресою Паркова Дорога, 16-а), розміщеному біля Маріїнського парку і Верховної Ради.
 
На площі Конституції та алеї біля Маріїнського палацу (від вулиці Грушевського до оглядового майданчика) діятиме "червона доріжка". Її довжина буде рекордною в історії Євробачення і складе 265 метрів.
 
Кожна делегація буде рухатися "червоною доріжкою" приблизно 40 хвилин, а все дійство триватиме приблизно 2,5 години. Представники країн-учасників будуть зупинятися для фотосесій, давати інтерв'ю, залишати автографи.
 
Потім вони попрямують у конгресно-виставковий центр "Парковий", де й відбудеться офіційна церемонія відкриття. На даху центру кожна делегація підніме прапор своєї країни.
 
На церемонії виступить Національний оркестр народних інструментів України, який буде грати попурі на хіти Євробачення минулих років і акомпанувати відомим артистам.
 
За словами режисера, обрана біля Маріїнського парку локація відкриття є кращою - щоб показати Київ у сучасному та історичному розрізі.
 
Напередодні у Києві відкрили фан-зону Євробачення-2017, а сьогодні Генштаб закрив небо над Києвом заради конкурсу.

 

Источник новости: Новини Корреспондент

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus

Related Links

Partner Links