У Кремлі шкодують про неучасть Росії в Євробаченні

14.04.2017 16:00

У Кремлі шкодують про неучасть Росії в Євробаченні

Прес-секретар Путіна поскаржився на організаторів.

Прес-секретар Путіна поскаржився на організаторів.

Дмитро Пєсков висловив жаль з приводу неучасті Росії в міжнародному пісенному конкурсі "Євробачення-2017".

"Організатори, власне, не здатні виявилися виконати умови своїх же правил і виявилися не здатні закликати країну, яка висловила готовність провести цей конкурс, дотримати правила приймаючої сторони, які прописані в документах Європейського мовного союзу", - заявив Пєсков.

Своєю чергою, в Національній громадській телерадіокомпанії України (НГТУ) вважають, що Росія з самого початку не була готова до участі в Євробаченні. На думку представників НГТУ, в РФ хотіли створити негативну інформаційну атмосферу навколо підготовки і проведення конкурсу.

НГТУ, як мовник-організатор Євробачення-2017, офіційно повідомила Європейській мовній спілці про заборону СБУ в'їзду на територію України учасниці від РФ Юлії Самойлової. Українська сторона також неодноразово пропонувала РФ направити до Києва учасника, який не порушував законодавство України. Однак російська сторона залишила своє рішення незмінним.

"Відмова Першого каналу (Росія) від трансляції Євробачення доводить, що, незважаючи на декларовану повагу до основоположних цінностей Євробачення, ключовими з яких є взаємоповага й аполітичність, метою російської сторони з самого початку була не участь у конкурсі, а створення негативної інформаційної атмосфери навколо підготовки і проведення конкурсу", - повідомляють в НГТУ.

Нагадаємо, раніше організатори Євробачення остаточно підтвердили, що Росія не братиме участі в конкурсі.

Євробачення: В Німеччині заявили про піар-пастку для України

 

Источник новости: Новини Корреспондент

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus

Related Links

Partner Links