Гриневич представила нового ректора НАУ

22.09.2016 15:00

Гриневич представила нового ректора НАУ

Міністр освіти та науки України Лілія Гриневич представила нового виконуючого обов’язків ректора Національного авіаційного університету Володимира Ісаєнка. Гриневич подякувала присутнім директорам навчально-наукових інститутів НАУ та іншим представникам трудового колективу за те, що вдалось втримати ситуацію в потужному ВНЗ України і належно розпочати навчальний рік в університеті.

У четвер, 22 вересня, міністр освіти та науки України Лілія Гриневич представила нового виконувача обов’язків ректора Національного авіаційного університету - Володимира Ісаєнка.

Як повідомили Укрінформу у прес-службі НАУ, Гриневич подякувала присутнім директорам навчально-наукових інститутів НАУ та іншим представникам трудового колективу за те, що вдалось втримати ситуацію в потужному ВНЗ України і належно розпочати навчальний рік в університеті.

Особливу подяку міністр висловила Тамарі Івановій, проректору з навчальної та методичної роботи, яка, за словами Гриневич, "витримала з честю та гідністю надважкий період в якості тимчасово виконувача обов’язків ректора".

Володимир Ісаєнко - доктор біологічних наук, професор, академік Академії наук Вищої школи України, заслужений працівник освіти України. Багато років працював у НАУ, в тому числі директором одного з навчально-наукових інститутів.

Нагадаємо, 26 серпня співробітники спецслужби спільно з САП та НАБУ затримали т.в.о ректора Володимира Харченка та адвоката Сергія Крижановського у робочих кабінетах начебто після отримання першої частини хабара у розмірі сто тисяч євро.

Під час обшуку за місцем проживання т.в.о. ректора детективи НАБУ вилучили готівку на загальну суму близько 5 млн грн, а також 9 злитків золота масою від 2 до 20 грам.

27 серпня затриманим т.в.о. ректора НАУ та адвокату-посереднику було повідомлено про підозру. Відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст.368 Кримінального кодексу України.

Обидва підозрюваних заявили про "різке погіршення здоров'я", і їх доставили до лікарні.

За інформацією НАБУ, Харченко залишив лікарню. "Через те, що обидва підозрювані перебувають на лікуванні, суд досі не обрав їм запобіжного заходу", – наголошують у НАБУ. Міносвіти вже заявило про звільнення Харченка з посади в.о ректора Національного авіаційного університету.

13 вересня Солом’янський районний суд Києва заарештував майно Володимира Харченка.

19 вересня Шевченківський суд відправив Харченка під домашній арешт.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus