Закарпаття ФМ

101,9 FM Мукачево

Расскажи друзьям

 

  Радіо "Закарпаття FM" - один з лідерів радіопростору Закарпатської області. Недержавна музично-інформаційна радіостанція. Веде мовлення зі студії в місті Мукачево.

  Музичний формат: західна та українська поп-музика. Окрім музичних блоків в ефірі лунають Ранкове шоу "Сніданок", новини, тематичні, вітальні програми "Експрес привітань", "Пошта привітань" та "Вечірній експрес", різноманітні гумористичні рубрики власного виробництва: "Фіглі дня", "Крутий анекдот" і "Оргизки дня", розважальні та інформаційні рубрики. В ефірі також транслюються. Інформаційні випуски новин виходять щогодини з 9.00 до 19.00. Також на вихідних на слухачів о 12.00 чекає підсумковий випуск новин. Станція веде мовлення з 25.12.2002 (частота 101.9 МГц)

  Відчуй аромат музичної різноманітності! Музика на будь-який смак. "Закарпаття FM" - це 24 години на добу найкращих якісних хітів зарубіжної та вітчизняної естради. "Закарпаття FM" - особлива хвиля та велика дружня команда, що працює як єдине ціле, з любов'ю для слухачів.


1 2 3 ... 50

comments powered by Disqus

Комментарии оскорбительного характера и с использованием ненормативной лексики, а также ссылки на сторонние ресурсы, не имеющие отношение к обсуждаемой теме, удаляются. Администрация не несет ответственности за содержание комментариев.

Related Links

Partner Links