Радіо Пульс

Завжди на пульсі життя

Расскажи друзьям

    Радіо Пульс розпочало свою роботу в 2002 році в місті Луганськ. Поступово розширилась географія покриття: приєднались міста Старобільськ, Ровеньки.  

У 2017 році Пульс ФМ розширив покриття: Біловодськ, Троїцьке - 102,1 МГц, Сватово – 103,5 МГц, Зоринівка – 100,1 МГц, Марківка – 102,9 МГц, Білолуцьк – 101,9 МГц.

  Головна мета радіо «Пульс» – донести до людей, перш за все, місцеву інформацію, розповісти про те, що відбувається в обласному або районному центрі, в сусідньому селі або на сусідній вулиці. Але не варто думати, що тільки цим обмежується інформаційний потік на радіо «Пульс». Всі важливі теми ми обговорюємо з експертами, фахівцями і представниками влади. Не забуваємо ми і про культурний розвиток свого слухача. Так, наприклад, в передачах «Арт-кафе» і «Пульс життя» можна познайомитися з творчими досягненнями і життєвими принципами музикантів, художників, акторів і режисерів.

  І звичайно, ми пропонуємо доволі цікаву музичну добірку треків різних жанрів. 

1 2 3 ... 50

comments powered by Disqus

Комментарии оскорбительного характера и с использованием ненормативной лексики, а также ссылки на сторонние ресурсы, не имеющие отношение к обсуждаемой теме, удаляются. Администрация не несет ответственности за содержание комментариев.