Радіо Київ

Перша міська радіостанція

Расскажи друзьям

Про радіо

«Радіо Київ – 98 FM» - Перша міська офіційна радіостанція.

Початок мовлення: 29 березня 2004 рік.

На хвилі 98 FM Ви почуєте те, чого не знайдете на інших радіохвилях:

- випуски новин про життя Києва – щопівгодини. Наші кореспонденти готують ексклюзивні матеріали саме для Вас. Здійснюють прямі включення безпосередньо з місця подій у рідному місті.

Слоган інформаційної служби новин «Радіо Київ»: «Ми знаємо, що відбувається у місті!». Корисні та прикладні новини великого міста і Ви - ідеальне поєднання, щоб почуватися у місті як вдома!

- програми та соціальні проекти: ми єдині, хто повністю присвячує свій ефір київському життю. Ви почуєте пізнавальну інформацію про сучасне життя Києва, а також цікаві факти про історію європейської столиці.

Наші гості: представники київської влади, політики, економісти, митці, спортсмени, зірки шоу-бізнесу, представники громадських організацій, бійці АТО та інші, від кого залежить життя Києва.

- музика, яка зранку примушує прокидатися, вдень - працювати, а вночі - танцювати по-українськи.

 

«Радіо Київ» - це інформаційно-музичне радіо.

В ефірі «Радіо Київ» - 80% української популярної музики.

Найкраща музика української естради: Оксана Білозір, Віталій і Світлана Білоножки, Алла Кудлай, Павло Зібров, Віктор Павлік, Іво Бобул, Ірина Білик, Тіна Кароль, Наталя Могилевська, Тоня Матвієнко, Євгенія Власова тощо.

Регіон мовлення - м. Київ та Київська область.

Наші слогани: «Улюблене радіо киян», «У місті як вдома».

Пісенними джинглами «Радіо Київ 98 FM» стали рядки офіційного гімну Києва «Як тебе не любити, Києве мій!», який виконують Руслана, Віктор Павлік, Андрій Кузьменко (Кузьма), Іво Бобул, гурт «Світязь», Лері Вінн, Віталій і Світлана Білоножки.

 

1 2 3 4 5 ... 50

comments powered by Disqus

Комментарии оскорбительного характера и с использованием ненормативной лексики, а также ссылки на сторонние ресурсы, не имеющие отношение к обсуждаемой теме, удаляются. Администрация не несет ответственности за содержание комментариев.

Related Links

Partner Links